Dětský den – 31.5.2008

Obecní úřad pořádal v soboru 31. května odpoledne Dětský den. Konečně po čtyřech letech mohl být Dětský den pořádán venku na hřišti za sokolovnou. Děti měly k dispozici deset soutěžních disciplín. A samozřejmě nechyběl stánek se sladkými dobrotami a věcnými dárky, které si soutěžící ve Ždánickém supermarketu jak pořadatelé stánek nazvali mohli nakoupit za kupóny získané při jednotlivých soutěžích. Zájem dětí byl tak velký, že po dvou hodinách provozu byl supermarket zcela vyprodán. Díky pořadatelům a díky počasí a samozřejmě díky skvělým dětem se Dětský den báječně vydařil.

Obecní úřad děkuje všem, kteří pomáhali Dětský den zajistit. Pořad moderoval starosta Josef Krupička, hudbu zajistil Tomáš Novotný, provoz supermarketu zajistila Vlaďka Pačesová a Eva Husarová. O soutěže se postarali: Vlaďka Rezková, Václav Macháček, Jaroslav Husar, Tomáš Mikulášek, Maruška Hrubantová, Lucie Hollerová, Ladislav Hervert, Jan Mikulášek, Ondřej Rezek, Pavel Holub. Fotodokumentaci měl na starosti Jan Prokop a hlavním kameramanem byl Tomáš Krupička. Občerstvení zajistila Restaurace pod Panákem.

V neděli 1. června 2008 Pořádal Obecní úřad společně s panem Karlem Sobotkou Dětské rybářské závody na místním rybníce. Soutěžící se sešli již v 8 hodin ráno a soutěž byla krátce po osmé hodině odstartována. Závody provázelo krásné počasí. Hudební kulisu zjišťoval Tomáš Novotný, který měl zároveň na starosti fotodokumentaci. Občerstvovací stánek byl doménou pro Miloše Husara. Velkým zpestřením závodů byl úlovek Tomáše Mikuláška, kterému se podařilo ulovit štiku o délce 92 centimetrů.

Vítězem závodů se stal Ondřej Svoboda celková délka ulovených ryb 309 cm, na druhém místě se umístil Matěj Káninský celková délka ulovených ryb 202 cm a na třetím místě skončil Tomáš Mikulášek s celkovou délkou ulovených ryb 158 cm.. Tři nejlepší obdrželi věcné dárky od pana Karla Sobotky z Kouřimi. Největší rybu chytil Tomáš Mikulášek a to již zmíněnou štiku o délce 92 cm.. Naopak nejmenší rybu chytil Ondřej Svoboda okouna o délce 8 cm.

You may also like...

Napsat komentář