ŠIKULOVÉ V KUCHYNI

Kroužek Šikulové

Ve středu 11. května 2016 se šikulové sešli v místní restauraci, kdy oděni do kuchařských obleků si za pomoci Gabči Kurelové, Šárky Drahotové, Květky Rajtrové a Adély Miňovské připravili své vlastní menu. S velkým nadšením zde vznikaly nádherné kulinářské výrobky. Následně se samozřejmě ochutnávalo a bylo opravdu na co se dívat a co ochutnávat. Šikulové touto opravdu nádhernou akcí ukončili činnost v tomto pololetí.

V pondělí 11.5.2015 se šikulové vydali na výlet ke Kurelovému rybníku.Doprovázelo je krásné počasí a samozřejmě neobvyklé zážitky ze soutěží v přírodě , opékanými buřty a dokonce projížďkou na lodičce po rybníku. Prostě řečeno super.

15.12.2014 Šikulové vytvářely další výrobky a to vánočního kapříka a že to nebylo zrovna lehké, ale povedlo se jak je vidět ze snímků. Nyní 15.12.2014 bylo v letošním roce poslední setkání šikulů a opět se sejdou 12. ledna 2015.

1. 12. 2014 - Šikulové dotvořily adventní kalendář, který si naplnily čtyřiadvaceti bonbónky a první si již mohli sníst. Tento výrobek byl složitý, ale výsledek je vynikající.

24.11.2014 se Šikulové vytvářely další výrobky a to i kyd to bylo tentokrát složité přesto to bylo bráno velkým nadšením. Menší i velcí šikulové vytvářeli Adventní kalendář. Dílo však bylo velmi složité a kalendáře se budou dodělávat na dalším setkání 1.12.2014.

V pondělí 10.11.2014 se Šikulové postarali o další výrobky a to s velkým nadšením. Menší šikulové vytvořili těžítka z přinesených skleniček. Těžítka měli ve výsledku zasněžený obsah, čili sněžící těžítka. Větší šikulové vyráběli též těžítka a zároveň hezké sovičky.

V pondělí 3.11.2014 opět proběhlo setkání dětí v kroužku „Šikulové“. Účast stále roste takže přibývá šikulů. Malé děti za pomoci maminek vytvářely stromeček s malými ptáčky.. Větší děti tvořily dráčky. I toto setkání přineslo všestrannou spokojenost z podařeného díla.

V pondělí 27.10.2014 proběhlo druhé setkání dětí v kroužku Gábiny Kurelové „Šikulové“. Účast bylo opět velká. Malé děti za pomoci maminek malé dráčky. Větší děti z malých dýní tvořili různá zvířátka. I druhé setkání přineslo všestrannou spokojenost z podařeného díla.

V pondělí 20.10.2014 proběhlo první setkání dětí v nově založeném kroužku Gábiny Kurelové zvaném „Šikulové“. Zúčastnilo se ho 7 dětí do šesti let a 12 dětí starších nad šest let. Malé děti i za pomoci maminek vytvářely z listů stromů zvířátko ježka. Větší děti si připravily a vymalovaly sovičky, které přilepily na připravené větve . První setkání přineslo všestrannou spokojenost. Děti vyzařovaly spokojeností a nadšením z podařeného díla a organizátorka z hojné účasti, která ji jistě udělala velkou radost.

You may also like...

Napsat komentář