DĚTSKÝ DEN 30.5.2010

Obecní úřad Ždánice uspořádal v neděli 30. května 2010 tradiční Dětský den. Podívejte se na fotografie, které nafotil Jan Prokop.

Obecní úřad pořádal v neděli 30. května 2010 odpoledne od 14 hodin Dětský den. Zdá se, že je to již tradice neboť počasí na této akci skoro pravidelně nepřeje a opět donutilo pořadatele přesunout soutěže do sálu sokolovny.

Děti měly k dispozici 14 soutěžních disciplín. A samozřejmě největší zájem byl o Ždánický supermarket stánek se sladkými dobrotami a věcnými dárky, kde si soutěžící děti mohli nakupovat zboží za získané kupóny z jednotlivých soutěží. Zájem dětí byl tak velký, že po dvou hodinách provozu byl supermarket zcela vyprodán.

Díky pořadatelům a samozřejmě díky skvělým dětem se Dětský den báječně vydařil, i když počasí bylo proti nám. Obecní úřad děkuje všem, kteří pomáhali Dětský den zajistit. Pořadem provázel starosta Josef Krupička, hudbu zajistil Tomáš Novotný, provoz supermarketu zajistila Jana Holubová, Eva Husarová a Marie Hervertová. O soutěže se postarali: Marie Hrubantová, Pavel Holub, Václav Burian ml., Adéla Prokopová, Iveta Jirků, Martina Holubová, Josef Jirků, Ladislav Hervert a Miloš Husar. Fotodokumentaci měl na starosti Jan Prokop a za kamerou se střídali Tomáš Novotný a Vojtěch Holub. Občerstvení zajistila Restaurace pod Panákem.

You may also like...

Napsat komentář