VALNÁ HROMADA FOTBAL. KLUBU

Valná hromada fotbalového klubu -19.1.2008

Dne 19.1.2008 se konala v Restauraci pod Panákem valná hromada fotbalového klubu Ždánice. Valnou hromadu svolalo vedení klubu za účasti členů klubu , hráčů a všech příznivců Ždánického fotbalu.
Valnou hromadu zahájil předseda klubu pan Luboš Mašín. Po té zhodnotil uplynulou sezónu a podzimní kolo trenér mužstva pan František Hrnčiřík.
Jak bylo konstatováno sezóna 2006-2007 skončila vcelku příznivě , mužstvo se celkově umístilo na jedenáctém místě. Horší dopadla podzimní část 2007. Mužstvo se momentálně ocitá na posledním místě. Důvodem tohoto neúspěchu , jak bylo konstatováno, byla velmi slabá příprava, velká absence hráčů na trénincích , ale hlavně i na zápasech. Během sezóny se vystřídalo v sestavě 22 hráčů. Z čehož vyplývá velká nesehranost mužstva. Mužstvo posílilo o hráče Lenze, Jaroše, odešel hráč Heinz. Mužstvo přijalo na hostování hráče Kotrabu, Pikulu a Piknera a v průběhu sezóny ještě Srbu. Přes všechny změny se mužstvu nepodařilo odrazit ode dna tabulky. Tak že jasným a prvořadým úkolem jarní sezóny je udržení ve třetí třídě. Od mužstva po ukončení sezóny 2006-2007 odešel jeden z trenérů pan Šíma a na jeho místo nastoupil pan Hervert Ladislav.
V diskusi vystoupil starosta obce Josef Krupička. Vedení mužstva i hráče ujistil, že momentální umístění nic nemění na podpoře od Obecního úřadu. Podle jeho názoru není prozatím nic ztraceno a nyní záleží na hráčích i na vedení mužstva, abychom po jarní sezóně byli veselejší. Dále vystoupil kapitán mužstva pan Štěpán. V krátkosti shrnul hlavní důvody neúspěchu mužstva v podzimní sezóně a zároveň ujistil přítomné, že celému mužstvu není lhostejný momentální stav a že mužstvo udělá vše proto, aby minimálně udrželo třetí třídu pro další sezónu.

Rok 2007 v číslech:

Plný počet utkání odehrál jediný hráč Aleš Kanina
za ním s absencí dvou zápasů skončil Jiří Kučera a s absencí tří zápasů Radek Štěpán, Daniel komárek Jan Stárek.

Nejlepší střelec: 1.David Lenz 8 branek 6 na jaře 2 na podzim
2.Aleš Kanina 6 branek 6 na jaře
3.Tomáš Pikula 2 branky 2 na podzim
4.Radek Ostrý, Lukáš holub, Tomáš
Hervert, Libor Kulíšek, David Smolík, Antonín Kotraba a Vlastimil Pikner po jedné brance

Nejlepším hráčem loňského roku byl vyhlášen brankář Daniel Komárek. Za rok 2007 obdrželo mužstvo celkem dvě červené karty. Na jaře Libor Kulíšek a zároveň stop na dva zápasy a na podzim Jiří Kučera, též stop na dva zápasy. Po skončení oficiální části valné hromady následovalo občerstvení a volná zábava s hudebním doprovodem.

You may also like...

Napište svůj dotaz

avatar
  Subscribe  
Upozornit na