FOTO Z MYSLIVECKÉHO ROZLOUČENÍ S PRÁZDNINAMI

Rozloučení s prázdninami 2016

Myslivecký spolek Malotice ve spolupráci s obcemi uspořádal 20. srpna 2016 ve Ždánicích 3. ročník myslivecké zábavy pro malé i velké. Podívejte se na fotografie z vydařené akce.

Obce Ždánice, Malotice a Barchovice pořádali dne 20.8.2015 od 14:00 rozloučení s letošními prázdninami. Celou akci připravilo Myslivecké sdružení Malotice a jeho členové celou akcí děti provázeli. Sponzorem vybavení soutěží bylo Honební společenstvo Malotice, sponzorem odměn pro děti byla firma NYKOS a.s. Ždánice. Rozloučení proběhlo na hřišti místní sokolovny a počasí akci opět přálo. Děti měly k dispozici devět soutěží zaměřených na přírodu, od poznávání stromů a zvěře po střelbu ze vzduchovky či luku nebo foukačky šipek. Musely prokázat i odvahu při přechodu klády, přelezení dřevěné přelézačky, zhoupnutí pomocí lana a orientace se zavázanýma očima, zaměřeno bylo i na odpady, které do přírody nepatří a s tím jak se mají separovat. Nechybělo zde ani zastoupení firmy Nykos a.s. Ždánice, v podobě mj. nejnovějšího modelu jejich vozového parku a to čistícího vozu na komunikace, který mohly děti řádně prozkoumat a vyzkoušet.

Za splnění všech úkolů a her byla připravena odměna. Na závěr akce proběhlo vyhlášení výsledků střelby ze vzduchovky na terč. Účast byla velmi pěkná, podle statistiky 52 dětí.

Všem, kteří se na této akci podíleli, patří velký dík.

You may also like...

Napsat komentář