FOTO Z MIKULÁŠSKÉ NADÍLKY

Mikuláš 2016

Obecní úřad Ždánice pořádal v pondělí 5. prosince 2016 v místní sokolovně Mikulášskou nadílku. Prohlédněte si obsáhlou fotogalerii z vydařené akce s více než 200 fotografiemi, které nafotil Jan Prokop.

V pondělí dne 5.12.2016 pořádal Obecní úřad v Restauraci Pod Panákem Mikulášskou nadílku. Účast dětí i rodičů byla velká. Nadílkou přítomné provázel Josef Krupička. O hudební doprovod připravil Tomáš Novotný, hudební reprodukci obstaral Vojtěch Holub, Mikuláš Miloš Novotný ml., Anděl Lenka Sobotková, Velký a strašidelný čet Lukáš Novotný se svými malými čertíky Terezou Novotnou a Michaelou Olivovou. Asistenti Pavel Holub, Miloš Husar a Jaroslav Husar. Fotograf Jan Prokop.

Všechny děti dostali k nadílce vitamínovou bombu v podobě ovoce od Ovocnářské farmy Šampima, která obhospodařuje část sadů ve Ždánicích. A Medové medvídky, které darovali manželé Ivana a Jirka Jeřábkovi. Pamlsky pod stromečkem dodal Obecní úřad a nejmenovaný sponzor. Akce se velmi vydařila a ještě jednou touto cestou děkuji všem, kteří se na akci podíleli.

You may also like...

Napište svůj dotaz

avatar
  Subscribe  
Upozornit na